Kuchyně marco

NOVÁ KUCHYŇ NEMUSÍ BÝT POUHÝM SNEM

Sníte o nové kuchyni, ale vaši představu zatím nikdo nedokázal naplnit? Přestaňte snít a splňte si své přání s námi. Vybírat můžete z široké škály materiálů a barevných kombinací

KUCHYNĚ NA MÍRU, TO JE NAŠE SPECIALIZACE.

Zakládáme si na tom, aby výroba kuchyní byla opravdu výrobou kuchyní na zakázku. Ostatní výrobci či prodejci tvrdí, že umí dodat plánovanou, kuchyň na míru. Ovšem výsledek je jiný. Vyplnění prostoru do požadovaného rozměru je řešeno různými pruhy, doměrky či nesmyslnými mezarami.U nás se s takovými problémi nesetkáte, dodáme vždy originální kuchyň do Vašeho prostoru

3D návrh ZDARMA

Nevíte si rady s vymýšlením kuchyně? Máte problém s rozměry kuchyňského nábytku? Tyto starosti ponechte na nás. Vše Vám vymyslíme, navrhneme 3D návrhy kuchyní odhalí chyby a ukážou, jaké možnosti nabízí nové domácí pracoviště. Poradíme s výběrem vhodného osvětlení a dalších doplňků. 

Zaměření ZDARMA

Náš technik se s Vámi domluví na termínu konzultace, přijede přímo k Vám. Přeměří prostor pro budoucí montáž kuchyně a přímo na místě s Vámi bude konzultovat případné možnosti.

Montáž doprava, stěhování 

Přenechte starosti dopravou,  nastěhováním a  s montáží vaší nové kuchyně na nás.  Naši odborníci smontují kuchyň profesionálně a rychle a vy si tak budete moci vychutnat radost z nového kuchyně bez zbytečných komplikací.

-->

 sedací souprava na každodenní spaní

Sedací souprava Rico I. a Rico II.

Unikátní sedací souprava, ktrerá je uzpůsobena pro každodenni spaní. Po rozložení vznikne vyvýšené lůžko s kovovou konstrukcí a volně loženou matrací, uloženou na kovovém nebo lamelovém roštu.

 • výška lehací plochy 58 cm 
 • výplň sedáku HR pěna (paměťová pěna)
 • polohovatelné opěrky hlavy 
 • výběr ze tří rozměrů lůžka 130x195, 150x195, 170x195 cm
 • čtyři tvrdosti matrace
 • velký úložný prostor
 • výběr levého nebo pravého provedení rohu
 • široká nabídka potahových látek, kůží a možnost barevných kombinací
 • doba výroby 4 týdny
 •  
 • DOPRAVA A MONTÁŽ ZDARMA
        

doplňky

Dřezy a baterie

Od vysoce kvalitních materiálů až po mimořádné řemeslné zpracování - naše dřezy nabízejí kvalitu, jakou si zasloužíte. To, díky čemu jsou naše dřezy skutečně báječné, je však skutečnost, že s vámi spolupracujeme a snažíme se pro váš domov najít dokonalý dřez.

Kování BLUM

U firmy Blum se všechno točí kolem pohybu. Otvírání či zavírání nábytku s kováním firmy Blum představuje mimořádný zážitek. Kuchyň většinou intenzivně využíváme přes den. Aby se Vaše kuchyň osvědčila i v každodenní realitě, nabízí Vám výrobce kování, společnost Blum, obrovské množství myšlenek.

www.blum.com

GRAFOSKLO

Nový trend nahrazuje keramické obklady do kuchyně. Vnukněte prostoru za linkou nápad pomocí Grafoskla a vytvořte unikát.

Získejte poutavý originál své kuchyně, který může navazovat v celém interiéru. Grafosklo pro kuchyňské zástěny má tloušťku 6 mm a může být z bezpečnostního skla nebo z kaleného bezpečnostního skla.

www.sklo-jap.cz

LED osvětlení
Výsuvné koše 
Odpadkové koše

Specializujeme se na drátěný program do kuchyně, šatny a koupelny. Mimo výrobků drátěného programu dodáváme kvalitní komponenty pro led osvětlení s 5 letou zárukou   

Drátěný program  a doplňky 

spotřebiče

AEG

Představte si kuchyň vybavenou spotřebiči, které se přizpůsobí vašim potřebám a chutím, abyste při vaření pokaždé dosáhli těch nejlepších výsledků. Spotřebiče z řady AEG Mastery díky vyspělým funkcím a intuitivnímu ovládání vždy splní vaše požadavky a pozvednou vaření na vyšší úroveň.

Buďte šéfem své kuchyně díky našim spotřebičům, které pohotově vyplní každé vaše přání. 

www.AEG.cz 

 

ELEKTROLUX

 Vaření není jen o přípravě pokrmů. Snoubí se v něm zábava, zkušenosti, péče o zdraví a střípky každodenního rodinného života. Spotřebiče Electrolux posunou vaši kreativitu do nových dimenzí. Nechte se inspirovat a připravte lahodné pokrmy, které se všem zaryjí do paměti. 

www.electrolux.cz